VOLTCRAFT ESP-3005S Laboratorieaggregat, justerbar 0 - 30 V 0 - 5 A 150 W Instickskoppling 4 mm slimmad design Antal utg
EAN:
Fabrikatsnr.
Artikelnr.:
Svart spänningskälla med LED-display som visar '30.0 V' och '5.00 A'. Fyra vridreglage för spänningsinställning, fyra anslutningar nedtill.
Bakifrån vy av ett svart datornätaggregat med fläkt och nätkabelanslutning.
En svart laboratorieströmförsörjning med LED-display för spännings- och strömvisning (30,0 V, 5,00 A). Bredvid ligger en nätkabel.
1/5
VOLTCRAFT
Vår tjänst för dig
Datablad (PDF)
English
523 Styck
Mer information om lagerstatus.
Antal
Rapportera juridiska problem
  • Över 750 000 produkter
  • Offertförfrågan
  • Partneravtal
  • Teknik sedan 1923
  • Kundservice
  • Vanliga frågor (FAQ)
  • Kontakta oss
  • Köpvillkor
  • Frakt & leverans
  • Retur
  • Om Conrad
    • Om oss - Conrad Your Sourcing Platform
    • Nyheter och inspiration
    • Miljömedvetenhet
    • ISO-certificiering
    • Vulnerability Disclosure Program
    • REACH-information
    • Mässor och event
    • Information om tillgänglighet
    • Conrad tjänster
    • Offertförfrågan
    • eProcurement - inköpslösningar
    • Personliga produkter
    • Kalibrerat sortiment
    • Snabblänkar
    • Märken A-Z
    • Kategorier A-Ö
    • Aktuella erbjudanden 🛒
    • Download Center
    Nyhetsbrev
    Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få 10% i rabatt!*