Vishay TVS-diod SMBJ24A-E3/52 DO-214AA 26.7 V 600 W
EAN:
Kopierad
Fabrikatsnr.
SMBJ24A-E3/52
Kopierad
Artikelnr.:
596384
Liknande avbildning
Varianter
Andra varianter av den här artikeln
Kapsling
DO-214AA
Backspänning U ®
24 V
Klämspänning U(CL)
38.9 V
Prestanda (max) P(TOT)
600 W
Monteringssätt
Ytmontering
Datablad (PDF)
Ladda ner
Jämför
Spara i inköpslista
719 Styck
Antal (Styck)
Du sparar
förpackningspris
(exkl. moms)
1
Mängdrabatter varierar beroende på säljaren
Antal
Styck
-46 %