Enda ET2011-RT-230 PID Termostat Pt100 -100 till +600 °C Relä 8 A, SSR (L x B x H) 71 x 77 x 35 mm
EAN:
Kopierad
Fabrikatsnr.
ET2011-RT-230
Kopierad
Artikelnr.:
Varianter
Andra varianter av den här artikeln
Typ av produkt
Termostat
Termostat typ
PID
Driftspänning
230 V/AC
Max. mättemperatur
+600 °C
Utgångar (termostat)
Relä 8 A
SSR
Jämför
Spara i inköpslista
56 Styck
Antal
Styck
-25 %