MEAN WELL RSP-320-48 Switchad nätenhet 48 V/DC 6.7 A 321.6 W
EAN:
Kopierad
Fabrikatsnr.
RSP-320-48
Kopierad
Artikelnr.:
Liknande avbildning
Varianter
Andra varianter av den här artikeln
Datablad (PDF)
Ladda ner
Jämför
Spara i inköpslista
8 Styck
Antal (Styck)
Du sparar
förpackningspris
(exkl. moms)
1
Mängdrabatter varierar beroende på säljaren
Antal
Styck
-7 %