Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x ST-15-stiftdon

  • Artikel nr.: 258550
  • Fabrikatsnr.: 8876380050
  • EAN: 4032248609765

Konfektionerade IE-ledningar, FO-patchkabel, multimode, ST-ST, orange, Kärndiameter 62,5 µm

  • Företag? Kontakta oss för offert
  • Certifiering av trygg e-handel
  • Fri frakt över 599 kr (inkl. moms)
  • 2-års garanti på allt
  • 14 dagars ångerrätt
Kategori LWL Anslutningskabel
Anslutningstyp Fiberoptik
Anslutning A antal 1 x
Anslutning A ST-15-stiftdon
Anslutningar B antal 1 x
Anslutning B ST-15-stiftdon
Fibertyp 62,5/125 µ
Fibermaterial Multimode OM1
Typ av jumper Simplex
Halogenfri Nej
Kabellängd 5 m
Färg Orange
Innehåll 1 st
Anslutning rak
Kabelapplikation LWL
Typ Anslutningskabel
Form Rund
Bredd 30 mm
Innerledar-material Glasfiber

Teknisk data

Kategori LWL Anslutningskabel
Anslutningstyp Fiberoptik
Anslutning A antal 1 x
Anslutning A ST-15-stiftdon
Anslutningar B antal 1 x
Anslutning B ST-15-stiftdon
Fibertyp 62,5/125 µ
Fibermaterial Multimode OM1
Typ av jumper Simplex
Halogenfri Nej

Dokument & nerladdning

Liknande produkter

Se och upptäck andra produkter från kategorin Ljusvågsledare (optiska)-kabel, konfektionerad