Mina bevakningar
Du har inga bevakningar.
Min varukorg
Det finns inga artiklar i din varukorg.
Fri frakt över 599 kr
Över 750 000 produkter
Teknik sedan 1923

Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x ST-15-stiftdon - 1x ST-15-stiftdon] 62,5/125µ Multimode OM1 5 m Weidmüller

Art.nr: 258550
SKU: 8876380050 | EAN: 4032248609765
Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x ST-15-stiftdon - 1x ST-15-stiftdon] 62,5/125µ Multimode OM1 5 m Weidmüller
695 kr (Exkl. moms 556 kr)
695.00
Inkl. moms + Frakt
» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre
» Mängdrabatt
Köp fler - betala mindre
Stäng
Antal Exkl. moms Styckpris * Du sparar kr
2+ 542,10 kr 677,63 kr 17,37 kr = 2.50%
5+ 528,20 kr 660,25 kr 34,75 kr = 5.00%
10+ 500,40 kr 625,50 kr 69,50 kr = 10.00%
25+ 472,60 kr 590,75 kr 104,25 kr = 15.00%
St
Fri frakt vid köp över 599:-
Betala som du vill med Klarna!

Förkonfektionerad patchkabel – crossover, ST, ST IP 20, 62,5 µm, PVC, 5 m

Egenskaper

  • ST-15-stiftdon
  • ST-15-stiftdonförSimplex-AnslutningskabelFärg: Orange

Beskrivning

Konfektionerade IE-ledningar, FO-patchkabel, multimode, ST-ST, orange, Kärndiameter 62,5 µm

Specifikationer

Anslutningrak
AnslutningstypFiberoptik
Anslutningstyp AST-15-stiftdon
Anslutningstyp BST-15-stiftdon
Antal anslutning A1 x
Antal anslutningar B1 x
FibermaterialMultimode OM1
Fibertyp62,5/125µ
FärgOrange
HalogenfriNej
Innehåll1 st
Innerledar-materialGlasfiber
KabelapplikationLWL
KabelformRund
Kabellängd5 m
KabeltypAnslutningskabel
Typ av jumperSimplex

Dokumentation

Data blad
LWL KABEL IE FM6Z2VO0005MST0ST0X 1ST Ver. 1

Populära produkter just nu:

Weidmüller, Ljusvågsledare (optiska)-kabel, konfektionerad, Datorkablar och adaptrar (externa), Ljusvågsledare (optiska)-kabel, konfektionerad-Tillbehör
Recensioner av produkten Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x ST-15-stiftdon - 1x ST-15-stiftdon] 62,5/125µ Multimode OM1 5 m Weidmüller
Stäng
Fiberoptik LWL Anslutningskabel [1x ST-15-stiftdon - 1x ST-15-stiftdon] 62,5/125µ Multimode OM1 5 m Weidmüller